undraw calendar dutt min

وقت سفارت کانادا:

نحوه گرفتن وقت سفارت به دو صورت کلی امکان پذیر است:

  • آنلاین
  • مراجعه حضوری به دفاتر سفارت

سفارت کانادا در ایران تعطیل می‌باشد به همین دلیل آسانترین روش برای اخذ وقت ثبت نام آنلاین در سایت سفارت می‌باشد. به مراکز سفارت کانادا اصطلاحا VAC CANADA گفته می‌شود . به طور عمده ایرانیان برای تعیین وقت سفارت به دفاتر VAC CENTER در استانبول، آنکارا ( دفتر مرکزی)، ایروان، تفلیس، باکو، دبی، ابوظبی مراجعه می‌کنند. با توجه به اینکه دفتر VAC مرکزی در شهر آنکار ( پایتخت ترکیه ) قرار دارد، در صورت انگشت نگاری پروسه در سایر دفاتر ارجاع پرونده ها از دفتر مرکزی هماهنگ می‌شود و شاید به همین دلیل یکی ازپرترافیک ترین دفاتر در کشور ترکیه می‌باشد. لازم به ذکر است برای تعیین وقت سفارت و پروسه انگشت نگاری نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر  VAC نخواهید داشت.

آدرس دفاتر VFC سفارت کانادا:

مراحل تعیین وقت سفارت کانادا:

  1. انتخاب دفتر VAC مد نظر از طریق این آدرس(آدرس CA)
  2. ورود به منوی BIOMETRIC ENROLMENT در بالای صفحه Schedule an Appointment  کلیک کرده و به حساب کاربری خود وارد می‌شوید.
  3. لینک NEW USER اطلاعات درخواستی را تکمیل کرده و مرحله بعد می‌روید.
  4. یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی دریافت می‌کنید.در این مرحله تاریخ مورد نظر و تعداد وقت درخواستی را مشخص می‌کنید.
  5. وقت سفارت خود را انتخاب کرده و گزینه تایید CONFIRM را انتخاب می‌کنید.

برای رزرو وقت سفارت ابتدا باید منتظر ایمیلی از جانب سفارت مبنی بر پرونده آماده اقدام برای انگشت نگاری باشید. این ایمیل به معنی بررسی مقدماتی مدارک شما بوده است.و تنها سه مدرک تاریخ تولد ، آدرس ایمیل و شماره تماس جهت تعیین وقت سفارت لازم است.

undraw in progress ql66 min

هزینه ویزای کانادا:

 هزینه های اخذ ویزا شامل انگشت نگاری (۸۵ دلار) و ویزا (۱۰۰ دلار) برای هر نفر معادل ۱۸۵ دلار ( به جز افراد بالای ۸۰ سال و زیر ۱۴ سال )می باشد. این هزینه در صورتی که وقت خود را اینترنتی و از طریق سایت اقدام نمودید با کارت های اعتباری بین المللی ( کریدت کارت)پرداخت می‌شود. همچنین اگر به صورت حضوری برای وقت گرفتن اقدام می کنید این هزینه به صورت فیش بانکی باید به همراه مدارک وقت گرفتن تحویل مسئول مربوطه داده شود. کارشناسان گروه بیم الملل ماهان ایرانیان با تجربه موفق در اخذ وقت سفارت فوری و VIP  مشاوره های تخصصی سفارت و تمکیل پرونده متقاضی در این مسیر همراه شما است.

مهاجرت تحصیلی