اخذ ویزای سرمایه گذاری قبرس شمالی

یکی دیگر از راه های  مهاجرت و اقامت ، اخذ ویزا سرمایه گذاری می باشد که در هر کشوری با توجه به شرایط و قوانین مربوطه ، اشخاص می توانند انتخاب نمایند . 
داشتن تمکن  مالی که می تواند به صورت پول نقد ، ملک ، زمین و … باشد ، بسته به نوع پرونده متغیر است . روشهایی نظیر کارآفرینی ، سرمایه گذاری ، استارت آپ و … نمونه هایی از این نوع سرمایه گذاری می باشند . 

مهاجرت تحصیلی
northern cyprus flag min 1 1 1
northern cyprus flag min 1 1 1

قبرس شمالی

کشور کوچک و زیبای قبرس به دلیل دارا بودن موقعیت استرتژیک وقرار داشتن در بین سه قاره اروپا- آسیا و افریقا  از گذشته دور مورد توجه ممالک گوناگون دنیا قرار داشته است. جزیره قبرس با دارا بودن آب و هوای مدیترانه ای به خصوص در نواحی شمال شرق و جاذبه های طبیعی یکی از مقاصد جذاب برای  گردشگران و مکانی امن و زیبا برای زندگی است مهاجرت همواره دغدغه بسیاری از افراد و به منزله شروع راهی ناپیدا است. بنابراین طبیعی است که پروسه مهاجرت همواره پرازچالش و با دغدغه ها و سوالات مختلفی روبرو است. کشور قبرس شمالی از جهات بسیاری قطب مهاجرتی با پتانسیل بالا برای ایرانیان بسیاری است.
در ادامه با برخی از ویژگی های  برتر قبرس شمالی که در انتخاب این کشور به عنوان مقصدی برای اقامت  تاثیر گذار هستند اشاره می‌کنیم:

ویژگی های برتر قبرس شمالی

امنیت در قبرس شمالی

کشور قبرس در بین کشورهای با جمعیت پایین جزو امن ترین کشورهای دنیا شناخته شده است آمار جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین بوده و این مطلب یکی از دلایل بسیار مهم مهاجرت به خصوص برای خانواده ها و کودکان است.

اخذ ویزا سرمایه گذاری

آب و هوای قبرس شمالی

بدون شک یکی از فاکتورهای اساسی در انتخاب کشور دوم برای مهاجرت شرایط آب  و هوا و اقلیم جعرافیایی است . در این خصوص کشور قبرس با موقغیت جعرافیایی ویژه و آب و هوای بسیار مطبوع مدیترانه ای و نزدیک به شرایط اقلیمی ایرانیان کشوری محبوب و پرطرفدار است.

اخذ ویزا سرمایه گذاری

صنعت و تکنولوژی در قبرس شمالی

عمده درآمد کشور  از صنعت توریسم میباشد با این حال با توجه شرایط سیستم مالیاتی مطلوب در این کشور که در راستای  برنامه های مدرن کشورهای اروپایی است- مشاغل و شرکت های بسیاری در این کشور ثبت شده و به فعالیت مشغول هستند از این رو مشاغل مرتبط با مالی اعم از حسابداری و …جزو مشاغل پرطرفدار بوده و سایر رشته ها از جمله کشاورزی – داروسازی و مواد غذایی از پتانسیل بالایی برخوردار هستند

اخذ ویزا سرمایه گذاری

سطح استاندارهای زندگی در قبرس شمالی

قبرس در آمارهای جهانی همواره در صدر کشورهای دنیا از لحاظ کیفیت زندگی به شمار میرود . تطابق هزینه های زندگی با درامدهای شغلی – وجود امکانات تفریحی و رفاهی – نبود ترافیک های سنگین بهداشت و خدمات درمانی قابل دسترتس و … این کشور را به یک مقصد ایده آل برای گزینه ی مهاجرتی تبدیل کرده است.

اخذ ویزا سرمایه گذاری

بالا بودن سطح استاندارهای آموزشی

در کشور قبرس دانشگاه های معتبر  و متعدد بسیاری وجود دارد. تحصیل در دانشگاه های معتبر قبرس مورد تاییدمراکز علمی برتر جهان و دانشگاه های تاپ رنک آمریکا کانادا و اروپا میباشد. مراکز دانشگاهی مختلفی از جمله دانشگاه آمریکایی گیرنه، دانشگاه مدیترانه ی شرقی، دانشگاه شرق نزدیک، دانشگاه لفکه، دانشگاه بین المللی قبرس، دانشگاه آمریکایی قبرس، دانشگاه نیکوزیکا، دانشگاه دولتی قبرس و دانشگاه اوپایی قبرس از جمله مراکز نمونه آموزشی هستند

اخذ ویزا سرمایه گذاری
مهاجرت تحصیلی

اقامت و سرمایه گذاری

قبرس شمالی در طی سالیان اخیر به فرصتی رو به رشد جهت سرمایه گذاری تبدیل شده است. بالا رفتن ارزش سپرده سرمایه گذاری به طور سالیانه از یک سو  و سرمایه گذاری برا اساس یکی از با ثبات ترین پولهای رایج دنیا ( پوند انگلیس ) از سویی دیگر این کشور را به مکانی امن جهت سرمایه داران مبدل نموذه است. قبرس شمالی در سال های اخیر با رشد اقتصادی بالا روبرو بوده است این مزیت در کنار بازگشت سرمایه و اجاره بها بالا این کشور را به قطب اقصتادی موفق در کشورهای حوزه مدیترانه نزدیک کرده است. این مژده برای خریداران املاک و مستغلات در قبرس شمالی وجود دارد که سرمایه خریداری شده آنها بازگشت رو به رشدی دارد. قیمت خانه در چند سال اخیر در قبرس شمالی حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است و به همین دلیل سرمایه گذاری در بخش املاک از نوع زود بازده میباشد. از سویی دیگر با پیشرفت سیستم دانشگاهی و آموزشی این کشور دانشجویان متعددی  هرساله جهت تدریس به این کشور وارد میشوند و همین مطلب موجب  رشد سرمایه گذاری در بخش خانه و آپارتمان های دانشجویی نیز شده است ودر یک جمع بندی میتوان گفت سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی در طی مدت زمان محدودی سرمایه اولیه شما را نه تنها حفظ کرده بلکه سود سرمایه نیز به سرمایه گذار تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این کشور قبرس شمالی شرایط دریافت اقامت این کشور را از طریق روش های سرمایه گذاری و خرید ملک به افراد واجد شرایط ارایه میدهد. اگر متقاضی مهاجرت به  قبرس شمالی هستید گروه مشاورین مهاجرتی ماهان ایرانیان با سابقه درخشان و همکاری موفق در زمینه پرونده های اخد ویزا سرمایه گذاری و خرید ملک برای متقاضیان، شمارا همراهی میکند.

مهاجرت تحصیلی

در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاورین ما در میان بگذارید